Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

niedziela, 14 grudzień 2014 21:09

Bieg po zdrowe nóżki dla Lenki.

Pogoda sprzyja akcjom dobroczynnym. Tak było i tym razem w Lachowicach  podczas „Biegu dla Lenki”– imprezy charytatywnej zorganizowanej przez Piotra Grajnego oraz ULKS Lachowice.Patronat nad imprezą objął wójt Gminy Stryszawa – Rafał Lasek , który również wziął czynny udział w biegu.

 

Uczestnicy akcji biegli na dystansie 2 km ( 96 osób), 5 km ( 47 osób)  i 10  km (70 osób) .  Byli wśród nich  amatorzy biegania, a przede wszystkim ci, którzy chcieli pomóc dziewczynce. W  akcji wzięli również  miłośnicy nordic walking( 40 osób).

Rozgrzewkę dla uczestników biegu przeprowadziła Barbara Fila- Chwiej  oraz  Gabrysia Bryndza i Ania Kozina  z Nordfit Team.Kto nie brał udział w biegu i marszu , mógł „pozumbować” z NordFit Team  na hali sportowej.

Po ukończeniu wszystkich biegów i marszu nordic walking,  uczestnicy mogli się posilić drożdżówką z piekarni  „ Bacy”. Na każdego uczestnika czekał  także kubek gorącej herbaty oraz żurek, który przyrządziły  panie z KGW w Lachowicach.  Po posiłku uczestnicy biegu udali się na halę sportową, by wziąć udział w licytacji pierwszego miejsca w poszczególnych biegach i marszu.

Dzięki uczestnikom „Biegu dla Lenki”  w Lachowicach  udało się łącznie  zebrać 12 886,50 zł. 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatBieg po zdrowe nóżki dla Lenki.