Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 16 grudzień 2014 16:09

Próbna z "matmy". Mamy arkusze!

Napisane przez

Przyszedł czas na matematykę. Niemal 700 uczniów przystąpiło do próbnych egzaminów dojrzałości na terenie powiatu suskiego.

Ruszyły próbne egzaminy maturalne. Dzisiaj uczniowie sprawdzali swoją wiedzę z matematyki. We środę zmierzą się z językiem obcym. We czwartek odbędą się próbne egzaminy na poziomie rozszerzonym.

Arkusze egzaminacyjne sprawdzić można TUTAJ

W szkołach  prowadzonych przez powiat suski maturę według starej formuły będą zdawali  uczniowie technikum – 354 absolwentów roku szkolnego 2014/15 oraz 339  absolwentów liceum ogólnokształcącego, którzy będą zdawali maturę według nowej formuły.  

- W odniesieniu do matury 2014 roku przewidywana liczba  osób przystępujących do egzaminu jest niższa o około 50 osób – poinformowała Agata Spyrka – Trzop, naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Suchej Beskidzkiej.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatPróbna z "matmy". Mamy arkusze!