Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 12 styczeń 2015 09:33

23.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie suskim.

Napisał

Od wczesnych godzin porannych suscy wolontariusze zbierali pieniądze na rzecz akcji organizowanej przez Jurka Owsiaka. Tym razem fundusze zbierane były „dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”. 

Wieczorem w „Małej Zbrojowni” suskiego zamku odbył się koncert Asi Master z zespołem oraz  Cantiny Brass. W czasie koncertu odbyła się licytacja.

Również w Makowie Podhalańskim wolontariusze dołączyli się do akcji WOŚP. Na makowskim rynku można było podziwiać występy dzieci z regionalnych zespołów, z pokazem zumby wystąpiła grupa Nordfit Team. Odbył się również koncert zespołu  DŻE DAI oraz kapeli Anielski Orszak.

Natomiast w  Zembrzycach wystąpili Orkiestra Dęta "RYTM", zembrzyckie Koło Gospodyń Mioduszyna, zespół wokalny pana Edwarda Stopy, Retroband i przyjaciele.

Wolontariuszy nie zabrakło również w … pociągu. Po raz piąty Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Krakowie zorganizowało muzyczną podróż na malowniczej trasie Kraków – Sucha Beskidzka – Żywiec – Bielsko-Biała – Andrychów – Wadowice – Kraków. W czasie przejazdu liczącą aż 222 km trasą pasażerowie orkiestrowego pociągu wysłuchali koncertu na żywo. Dodatkową atrakcją będą występy zespołów regionalnych m.in. na stacji w Suchej Beskidzkiej.

Sztab Miejskiego Ośrodka Kultury Zamek liczył 40 osób, które kwestowały w  Suchej Beskidzkiej, Zembrzycach, Budzowie, Stryszawie, Skawicy , Kukowie, Osielcu i Kojszówce.

Dzięki hojności mieszkańców, udało się zebrać ok. 36 tysięcy  zł .

Galeria zdjęć na naszym profilu facebook

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiat23.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie suskim.