Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 30 listopad 2020 19:06

UTO - BUS zawiesza kursy na linii Jordanów - Sucha

Napisane przez

Wprowadzenie między innymi zdalnego nauczania w szkołach ponadpodstawowych, ale i podstawowych sprawiło, że busy w naszym regionie wożą od kilku tygodni powietrze. To powoduje, że kolejni przewoźnicy zawieszają swoje kursy. Od jutra firma UTO-BUS przestaje wykonywać je między Jordanowem, a Suchą Beskidzką.

 

Jak donosi portal Komunikacja Suska, firma UTO-BUS Andrzeja Janowca z Rabki-Zdroju obsługiwała dotychczas od poniedziałku do piątku 4 pary kursów na linii Jordanów - Sucha, a przy tym była jedynym przewoźnikiem kursującym na tej trasie w soboty, wykonując w nie po 6 kursów w każdym kierunku.  

Po zniknięciu z trasy busów firmy UTO-BUS pomiędzy Suchą a Jordanowem jeździć będą tylko pojazdy Krzysztofa Janowca. Tyle tylko, że ten przewoźnik nie kursuje w soboty. Wniosek jest prosty. Wybierający się w sobotę z Jordanowa do Makowa lub Suchej Beskidzkiej, czy też w przeciwnym kierunku muszą dysponować własnym środkiem lokomocji.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatUTO - BUS zawiesza kursy na linii Jordanów - Sucha