Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 03 luty 2015 19:08

Jeździmy na dobrym paliwie

 36clicks  - 123rf.com 36clicks - 123rf.com

Ponad 4,5 tysiąca stacji paliw i hurtowni skontrolowali inspektorzy Państwowej Inspekcji Handlowej od 2010 roku. W 2014 kontrole ominęły powiat suski, jednak wyniki badań z lat poprzednich napawają optymizmem.

Kierowcy z powiatu suskiego jeżdżą na dobrym paliwie. Taki wniosek można wysnuć po zapoznaniu się z raportem Urzędu Ochrony Konkurencji i  Konsumentów.  W ciągu czterech lat inspektorzy skontrolowali  11 stacji z regionu. Jedynie w 2010 roku na jednej ze stacji paliw w Budzowie wykryto benzynę gorszej niż przewidują normy, jakości. Pozostałe kontrole nie wykazały nieprawidłowości. Co prawda w 2014 roku inspektorzy na ziemię suską nie zawitali, to jednak tez daje do myślenia – skoro dotychczasowe kontrole nie wykazały nic niepokojącego…

W ciągu ostatnich czterech lat zbadano paliwa m.in. z Suchej Beskidzkiej, Makowa Podhalańskiego, Jordanowa, Zawoi, Budzowa, Kojszówki i Naprawy.

Dobre paliwo można też do baków wlać tak w Wadowicach jak i w Rabce – Zdroju.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatJeździmy na dobrym paliwie