Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 04 luty 2015 11:42

Wsparcie dla domu dziecka w Łętowni

27 stycznia br. podczas sesji rady powiatu suskiego odbyło się uroczyste przekazanie przez prezesa sklepu Bricomarché w Suchej Beskidzkiej Ewę Kempę czeku na kwotę 3500 zł na rzecz placówki opiekuńczo – wychowawczej typu rodzinnego w Łętowni.

Darowiznę odebrała dyrektor ośrodka siostra Katarzyna Drozdowska wraz z dwójką podopiecznych. Wsparcie finansowe udzielone zostało w ramach akcji pn. Konwój Muszkieterów, która odbywa się już po raz czternasty na terenie całego kraju. Głównym jej celem jest niesienie pomocy osobom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej, zwłaszcza dzieciom. Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Muszkieterów założona w 2002 roku przez właścicieli supermarketów Intermarché i Bricomarché.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatWsparcie dla domu dziecka w Łętowni