Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 18 marzec 2015 00:00

„Rowerem po powiecie suskim”. Nagraliśmy osiem tras z naszego terenu.

Napisał

Przejechaliśmy na dwóch kółkach przez gminę Zawoja, Maków Podhalański, Budzów, Stryszawa, Jordanów,Zembrzyce  oraz Suchą Beskidzką.

 W swoich filmowych przewodnikach chcieliśmy pokazać najlepsze trasy z każdej gminy powiatu suskiego. Videorelacje zawierają najciekawsze ujęcia z tras, komentarze lektora odnośnie miejsc, które warto zobaczyć po drodze oraz opinie rowerzysty. Grzegorz Hajda, wcielający się w rolę przykładowego kolarza i zarazem „testera” tras, opowiadał o trudności poszczególnych ścieżek oraz przedstawił ich profile wysokościowe.  Dodatkowo w materiałach pojawiają się mapki tras i krótkie opisy wyjątkowych miejsc znajdujących się na szlakach. Wszystko to dla lepszego poznania naszego powiatu oraz własnej rozrywki.

Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie działającym przy Babiogórskim Stowarzyszeniu Zielona Linia w Stryszawie.


mapka trasy 1. Kicek

 


mapka trasy 2. Zawoja

 


mapka trasy 3. Skawica

 


mapka trasy 4. Stryszawa

 


mapka trasy 5. - Magnolia

 


mapka trasy 6. Jordanów

 


mapka trasy 7. Sucha

 


mapka trasy 8. Maków

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiat„Rowerem po powiecie suskim”. Nagraliśmy osiem tras z naszego terenu.