Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 29 maj 2015 09:08

Urzędnicy będą pracować dłużej

Napisał

To dobra wiadomość dla wszystkich interesantów. Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej wydłuża godziny pracy. Łatwiej będzie załatwić najważniejsze sprawy.

 

- Zmiana godzin pracy urzędu podyktowana jest dostosowaniem do oczekiwań zgłaszanych przez mieszkańców – zaznacza Józef Bałos, starosta suski. - . Wydłużenie godzin obsługi przez niektóre wydziały umożliwi załatwianie spraw osobom, które z uwagi na pracę zawodową, miały to w pewnym stopniu utrudnione. 

Z dniem 1 czerwca 2015 r. będą obowiązywać następujące reguły:  wydziały komunikacji, geodezji, architektury oraz dzienniki podawcze będą obsługiwać interesantów w każdy poniedziałek od 7.00 do 17.00. Wszystkie sprawy wymagające uiszczenia opłaty w kasie urzędu w poniedziałki będą załatwiane od 7.30 do 16.00. Pozostałe wydziały i komórki organizacyjne będą pracować bez zmian tj. od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatUrzędnicy będą pracować dłużej