Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 29 maj 2015 12:07

I Ty możesz zostać bohaterem!

Codziennie możemy być świadkami wypadku lub pilnej pomocy mogą potrzebować nasi najbliżsi. Zanim przyjedzie karetka liczy się każda sekunda. Nie pozwól sobie na bezradność – to może uratować czyjeś życie!


Niemal każdego dnia słyszymy informacje o wypadkach i innych zrządzeniach losu, których konsekwencjami są ranni ludzie i nie tylko. Czasem tak niewiele trzeba, żeby ocalić ludzkie życie. Zadajmy sobie pytanie, czy w przypadku zagrożenia życia posiadamy odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej?

Umiejętne i szybkie podjęcie pomocy osobom poszkodowanym przed przyjazdem karetki często decyduje o czyimś zdrowiu lub życiu. Dlatego tak ważne jest zdobywanie wiedzy na ten temat.

Uczmy się pierwszej pomocy, bo nigdy nie wiemy, kiedy tak naprawdę będziemy musieli tej pierwszej pomocy komuś udzielić czy to rodzinie, znajomym, przyjaciołom czy przypadkowo spotkanemu przechodniowi.

Stowarzyszenie Malta Służba Medyczna oferuje nie tylko kompleksowy, 16-sto godzinny Kurs Pierwszej Pomocy. Po wstąpieniu w nasze szeregi macie możliwość rozwijania swoich zainteresowań w ramach wolontariatu, jak również, a może przede wszystkim poznania niesamowitych ludzi pełnych pasji i zaangażowania. Nie czekaj! Przyjdź i sprawdź sam!

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatI Ty możesz zostać bohaterem!