Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 03 czerwiec 2015 09:11

Suska para lepsza od gwiazd z TV!

Po raz pierwszy w historii tancerze z Ziemi Suskiej stanęli na podium prestiżowego konkursu .

Sukces cieszy tym bardziej, że konkurencja była mocna. Cracow Open to ogólnopolski turniej tańca, który w tym roku odbył się na parkiecie Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” w Wieliczce. Było to niecodzienne widowisko, które przyciągnęło miłośników tańca towarzyskiego.

To prestiżowe wydarzenie stało się wspaniałą ucztą artystyczną dla wszystkich widzów, bez względu na wiek i umiejętności taneczne. Tym bardziej, że tancerze, przyjechali do Wieliczki z całej Polski.
Były to najlepsze parytaneczne z naszego kraju, między innymi ci, którzy startowali w programach: „Mam Talent”, „Got to Dance Tylko Taniec” oraz „You Can Dance”.
Wśród nich para z powiatu suskiego - Asia Pająk i Mateusz Pochopień.
Nie byli tylko „statystami”. Tanecznym krokiem wywalczyli bowiem trzecie miejsce! To największy sukces podbabiogórskich tancerzy na turniejach tej rangi.
Gratulujemy!

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatSuska para lepsza od gwiazd z TV!