Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 09 lipiec 2015 21:03

Zmarła Czesława Listwan

Napisał

- Najcenniejsze, co może pozostać po człowieku to uśmiech na jego pamięć - mawiała założycielka firmy Samanta Czesława Listwan. 54-latka zmarła po długiej i ciężkiej chorobie w środę 8. lipca.

Czesława Listwan była Wizjonerką, nietuzinkową matką trójki  dzieci, wyjątkową żoną, a przede wszystkim człowiek z charyzmą.

Założycielka, Lider firmy Samanta. Ciężka praca, szczęście oraz przyciąganie wspaniałych ludzi pozwoliły jej osiągać szczyty.

Dzieciństwo, na pozór beztroskie spędziła na wsi. Nauczona ciężkiej pracy znajdywała chwile aby marzyć o wielkich rzeczach, które z czasem dorastania konsekwentnie i z wiarą wdrażała w życie.

Zapach sierpniowych pól przywoływał jej na myśl pierwsze wizjonerskie plany i marzenia, które miała jako mała dziewczynka.

Jako dorosła kobieta osiągnęła niejeden sukces. Zapewne wszystko byłoby na nic, gdyby nie ten czas spędzony na leżeniu  w trawie, oglądaniu chmur i puszczaniu wodzy fantazji.

Nabyte wykształcenie gastronomiczne rozwijała podczas niedzielnych, eksperymentalnych obiadów rodzinnych z różnym skutkiem, jednak wytrwale i z pasją – jak wszystko w jej życiu.  

Czesława Listwan kobieta energiczna, radosna, wytrwała, wielkoduszna, ciepła, a przede wszystkim  prawdziwa.

To ta wytrwałość, niezłomność , wiara w cel i wielkie marzenia pozwoliły jej wykreować markę Samanta oraz firmę, którą w 99% na co dzień budują kobiety.

Pragnęła, aby rozpoznawalność marki Samanta pozwoliła jej trwać na pokolenia.

Jako doskonały strateg, propagator pozytywnego, wartościowego życia z miłością i szacunkiem do świata, każdego dnia realizowała wyznaczony cel i misję marki Samanta, a w tym Siebie.

Pogodzić komfort z pięknem. Dla wielu kobiet taka misja w aspekcie bielizny damskiej nie jest do pogodzenia, a jej się udało.

W życiu mierzyła między gwiazdy. Wzniosłe ambicje i cele dawały jej siłę każdego dnia. Przy tym wszystkim nie zapominała o innych, oraz o swojej odpowiedzialności społecznej.

Była członkiem Małopolskiego Związku Pracodawców Prywatnych „Lewiatan” w Krakowie,  członkiem zarządu w Radzie Społecznej Zakładu Długoterminowej Opieki Medycznej w Makowie Podhalańskim, 2000-2008 –Vice- prezes Zarządu Powiatowego Forum Przedsiębiorców w Suchej Beskidzkiej, 2000-2007 – Członek Zarządu Polskiej Izby Bielizny  z siedzibą w Łodzi, 1998 -2002 – Członek Zarządu Miasta Maków Podhalański, 1998 -2002 – Radny Gminy Maków Podhalański.  

W wolnym czasie – choć trudno uwierzyć, że taki miała - hartowała ciało i ducha, chodziła po górach, cyklicznie wyjeżdżała na dzikie wyprawy w odległe kontynenty oraz nieznane kultury.

Muzyka radowała jej duszę napełniając pozytywną energią.

Życie sprawiało jej wiele radości, każdy dzień był dla niej zaproszeniem do szczęścia.

 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatZmarła Czesława Listwan