Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 14 lipiec 2015 08:53

Strażacy „strajkują”

Napisał

Mimo akcji protestacyjnej mieszkańcy jak zawsze mogą liczyć na ich pomoc.

Państwowa Straż Pożarna w Suchej Beskidzkiej dołączyła do protestu.  Głównymi postulatami strażaków jest: zabezpieczenie środków przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych na finansowanie straży. Według medialnych doniesień, ma brakować 20 milionów złotych.

W ramach prowadzonej akcji wozy bojowe zostały zaopatrzone w ulotki informacyjne na temat prowadzonej akcji protestacyjnej.

Co najważniejsze, mieszkańcy mogą jednak spać spokojnie. W razie zagrożenia strażacy jak zawsze natychmiast ruszą do akcji, by nieść pomoc. Nie wolno im bowiem podjąć akcji strajkowej, zabrania im tego Ustawa. Swe niezadowolenie mogą jedynie pokazać po przez akcje informacyjne oraz oflagowanie budynków.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatStrażacy „strajkują”