Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 20 lipiec 2015 12:58

Wybory. Pani Premier ominęła Ziemię Suską

Napisał
Wybory. Pani Premier ominęła Ziemię Suską Fot. UMWM

Wielkimi krokami zbliżają się wybory parlamentarne. Czy politykom czołowych partii zalezy na głosach mieszkańców powiatu suskiego? 

Miniony weekend pani premier Ewie Kopacz miło upłynął w Małopolsce. Szefowa rządu, która w terenie prowadzi kampanie wyborczą przez wyborami parlamentarnymi, które odbędą się 25 października, w swoim grafiku jednak nie znalazła miejsca na odwiedzenie Suchej Beskidzkiej i okolic. A była już tak blisko... Ewa Kopacz po wizycie na Sądecczyźnie premier Ewa Kopacz w towarzystwie m.in. marszałka Marka Sowy uczestniczyła w Nocnym Spływie Przełomem Dunajca ze Sromowców Niżnych w Pienińskim Parku Narodowym do Szczawnicy, odbywającym się w ramach Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. 

Ponadto, jak podaje Biuro Prasowe UMWM, premier w Muszynie zjadła obiad z jedną z tutejszych rodzin.  Odwiedziła też Tarnów i Nowy Sącz. Premier pojawiła się także na meczu pokazowym koszykówki zorganizowanym przez Marcina Gortata w Tauron Kraków Arenie. Wizyta w Małopolsce potrwała nawet dłużej niż planowała, bo z powodu załamania pogody pociąg, którym premier pojechała do Warszawy, zatrzymał się przymusowo na godzinę w okolicach Miechowa.

Kto zatem odwiedzi suskich wyborców? Politycy o niemal 70 tysięcy miejscowych głosów zabiegać będą mogli do 24 października.

 

 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatWybory. Pani Premier ominęła Ziemię Suską