Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 27 sierpień 2015 21:53

Już niedługo kolejne solary!

Napisał

W najbliższym czasie zostanie ogłoszony przetarg na  montaż dodatkowych  instalacji solarnych! Prawdopodobną datą, podawaną przez osoby odpowiedzialne za całą procedurę, jest 15 września. Jeżeli nie będzie żadnych odwołań, są szanse, że pod koniec października w naszym powiecie rozpocznie się wykonywanie instalacji.

 

- Wszystko jest na dobrej drodze do rozpoczęcia montażu solarów – mówi Józef Bałos, starosta. –Dziewięć osób zrezygnowało. Za nich dostaną się oczekujący na liście rezerwowej. Muszą jeszcze powstać dodatkowe projekty dla nich. Ale to będzie zrobione szybko, to nie jest skomplikowane. Wtedy zostanie ogłoszony przetarg.

Kolejność montażu będzie taka sama jak podczas I etapu. Wtedy ustalono ją drogą losowania. Przedstawia się następująco:

1.  Maków Podhalański
2.  Miasto Jordanów
3.  Sucha Beskidzka
4.  Stryszawa
5.  Zembrzyce
6.  Budzów
7.  Gmina Jordanów
8.  Bystra-Sidzina
9.  Zawoja  

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatJuż niedługo kolejne solary!