Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 29 sierpień 2015 14:08

„UKS Dziadki” zachęcają dzieci i młodzież do grania w siatkówkę.

Napisał

W związku z dużym poparciem i zainteresowaniami mieszkańców siatkówką w Suchej Beskidzkiej, długoletni zespół siatkarski(i od niedawna stowarzyszenie) „Dziadki” postanowiło utworzyć klub sportowy „UKS Dziadki”, nastawiony głównie na rozwój dzieci i młodzieży w siatkówce.


"Dziadki" od wielu lat aktywnie uczestniczy w wielu turniach w kraju, a także reprezentuje miasto na arenie międzynarodowej.  W ostatnim czasie "Dziadki" brało udział w turnieju  siatkówki drużyn mieszanych (volejbalových smíšených družstev) „BONNIE BADEN CUP“ w Prostějov w Czechach, wygrało również miejscowy turniej  o Puchar Wójta Gminy Zawoja. W 2013 roku "Dziadki" zdobyły tytuł mistrza Amatorskiej Ligi Siatkówki organizowanego w Świnnej Porębie.

Stowarzyszenie "Dziadki" zachęcają teraz młodszych do grania w siatkówkę, dlatego w tym roku szkolnym otwierają klub sportowy przy Szkole Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej.

Klub  ma na celu prowadzenie profesjonalnych treningów siatkarskich dla dzieci i młodzieży (roczniki 2001-2006) pod okiem doświadczonych trenerów: Michała Taraska i Krzysztofa Janoszka. Treningi będą odbywały się w nowo powstałej hali przy Szkole Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej.

Chętnych zapraszają do zapisów i na spotkanie organizacyjne dnia 16 września o godzinie 19 w Szkole Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej.

Zapisy:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krzysztof Janoszek, tel. kom.:530-030-101

Michał Tarasek, tel. kom.: 793-065-444

 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiat„UKS Dziadki” zachęcają dzieci i młodzież do grania w siatkówkę.