Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 11 wrzesień 2015 10:30

Śladami Beara Gryllsa. 5 ekstremalnych rzeczy, które powinien zrobić każdy facet

Napisał

Nawet jeśli do umiejętności Beara Gryllsa jeszcze trochę ci brakuje, nie zniechęcaj się. Dziś przedstawiamy 5 ekstremalnych podróży i aktywności, w które warto byłoby uzupełnić swój życiorys zanim zaczniesz wychowywać wnuki. Gotowy? 3...2...1... Zaczynamy!

 

Rusz w wyjątkową podróż po męskiej mapie świata

TOP 1: Zalicz ekstremalną jazdę na desce snowboardowej

 Budżet: 3,000-5,000 złotych

Wyciągnij z szafy swoją wysłużoną deskorolkę, wyjedź nią na miasto i przypomnij sobie, dlaczego tak pokochałeś ten sport za dzieciaka. Jeśli skateboard nie budzi w tobie tak wielkich emocji jak 10 lat temu, pomyśl o ekstremalnej jeździe na stoku.

Jazdę na desce opanujesz znacznie szybciej od nart, a przy tym będziesz mógł pochwalić się znajomym, że wiesz czym jest jibbing, noseslide, 50-50 i indy grab.

 –      […] za 7 dni na stoku w Szwajcarii, Francji i Austrii zapłacisz 3-4 tys. złotych. Duża porcja adrenaliny wliczona w cenę – mówi nam organizator wyjazdów w Alpy SnowShow.

Przed wyjazdem na stok pamiętaj, aby wcześniej poprawić swoją kondycję na siłowni. Chyba nie chcesz spędzić całego tygodnia z nogą w gipsie. Prawda?        

TOP 2: Spędź dwa tygodnie na rowerze w ekstremalnych warunkach

 Budżet: 4,000 złotych

Jeśli znudziło ci się oglądanie Tour de France w TV, zabierz się z ekipą Polskiego Himalaizmu Rowerowego i ruszaj po najbardziej niebezpiecznych odcinkach rowerowych. Koniecznie po Kubie, Sycylii i Meksyku.

TOP 3: Przekonaj się, czym jest ostra zima na Mont Blanc, Gerlachu i Gran Paradiso

 Budżet: 7,000 złotych

Każdy facet powinien pokonać przynajmniej jeden szczyt górski. Możesz zabrać się z ekipą TatraGuide i spróbować swoich sił w trudnych warunkach w Tatrach lub Alpach. W trakcie pieszej wędrówki przejdziesz szkolenie lodowcowe, dowiesz się czym jest jazda off piste i jak zachowywać się, kiedy nadejdzie lawina.

TOP 4: Pokonaj wszystkie swoje słabości w triathlonie

 Budżet: 1500 złotych

To nieprawda, że pełen triathlon jest poza twoim zasięgiem. Spójrz czym zajmuje się polska Akademia Triathlonu i jakie warunki musisz spełnić, aby zawodowcy przygotowali cię do nieludzkiego wysiłku fizycznego.

TOP 5: Zasiądź w fotelu wojskowego  myśliwca odrzutowego L-39

Budżet: 10,000 złotych

Mimo że za 20-minutowy lot L-39 musiałbyś zapłacić blisko 10,000 złotych, to nam wydaje się, że to adekwatna cena do wrażeń. Możesz zdecydować się kilka lokalizacji, a w tym m.in. w Polsce, Niemczech i Czechach. Wszystko przy współpracy z Jet Ryders Polska.

 - -

 

Źródło: Materiały prasowe.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatŚladami Beara Gryllsa. 5 ekstremalnych rzeczy, które powinien zrobić każdy facet