Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 16 wrzesień 2015 10:42

Nasi na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Strażaków Ochotników

Napisał

W ostatni weekend strażacy z naszego powiatu brali udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Strażaków Ochotników w Szczawnicy - Jaworkach. W rywalizacji brały udział drużyny z Juszczyna, Kukowa i Łętowni.

 

Wszystkich drużyn było prawie pięćdziesiąt. Na zawodników czekało wiele zadań. Musieli poradzić sobie z dwoma wymagającymi torami przeszkód. Zmagali się z przenoszeniem beczek z wodą, przerzucaniem worków z piaskiem i opon samochodowych czy slalomem z wężami ssawnymi.

Juszczyn wystawił trzy drużyny:

I: Agnieszka Czarny, Sylwia Migas, Paweł Czarny, Jacek Pochłopień, Robert Uczniak
II: Anna Cebula, Patrycja Kadela, Łukasz Marszałek, Bartłomiej Waląg, Marcin Jabcoń
III: Krzysztof Kozieł, Wojciech Waląg, Rafał Marszałek, Dawid Migas, Michał Małysa.

Po podliczeniu punktów za wszystkie zadania, okazało się że pierwsza drużyna zajęła drugie, a druga szóste miejsce. Panowie również byli szóści.

Drużyna męska z Kukowa, w składzie Kamil Miklusiak, Grzegorz Miklusiak, Michał Marciniak, Adam Bargiel oraz Marcin Żurek, zajęła piąte miejsce.

Druhowie z Łętowni uplasowali się na 12. pozycji.

Na szczególną uwagę zasługuje udział jednego z druhów z Juszczyna w Góralskich Mistrzostwach w jedzeniu kiełbasy. Dawid Migas zajął w nich 3 miejsce.

4 druhow zajęło stanowiska sędziów : Łukasz Sala, Agnieszka Mędrala, Tomasz Kozieł i Kamil Dębiński.

 

Zdjęcie : OSP Juszczyn

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatNasi na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Strażaków Ochotników