Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 22 wrzesień 2015 15:42

Jednostka Strzelecka i Służba Maltańska zaprasza na spotkanie

Napisał

Jednostka Strzelecka 3031 Sucha Beskidzka imienia I Brygady Górskiej KOP prowadzi rekrutację w swoje szeregi.

JS3031 jest częścią ogólnopolskiej organizacji Związek Strzelecki "Strzelec" Organizacja Społeczno-Wychowawcza, której głównym celem jest wychowywanie młodzieży w duchu patriotycznym, przygotowanie do służby w formacjach mundurowych, a także szkolenie młodzieży i osób dorosłych do powstającej Obrony Narodowej.

Od września tego roku w ramach JS funkcjonuje Drużyna Maltańskiej Służby Medycznej. Drużyna skupia osoby cywilne, które nie wiążą swoich zainteresowań i planów z formacjami mundurowymi, ale chciałyby pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności z zakresu ratownictwa medycznego. Drużyna formalnie podlega pod struktury Fundacji Maltańskiej Służby Medycznej - Oddział Kęty.

Wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi jednostki zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne w dniu 26 września o godzinie 9. Spotkanie odbędzie się w budynku Strzelca – Sucha Beskidzka ul. Piłsudskiego - budynek za Biblioteką Suską (LOK).

Zainteresowanych wstąpieniem do Drużyny Maltańskiej Służby Medycznej zapraszamy na spotkanie 26 września o godzinie 10. Spotkanie odbędzie się w budynku Strzelca – Sucha Beskidzka ul. Piłsudskiego - budynek za Biblioteką Suską (LOK).

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatJednostka Strzelecka i Służba Maltańska zaprasza na spotkanie