Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
czwartek, 08 październik 2015 10:13

Kampania przybiera na sile

Napisał

Nieznany sprawca zniszczył banery jednego z kandydatów do Sejmu. Jego właściciel nie chce sprawy komentować.

Do wyborów parlamentarnych w zasadzie można by już odliczać dni. Nic dziwnego, że kampania wyborcza przybiera na sile. Nie brakuje tez emocji. Szkoda tylko, że na terenie powiatu suskiego objawiają się one w sposób bandycki. Jak udało nam się ustalić, w Makowie Podhalański oraz w Palczy doszło do pocięcia plakatów wyborczych jednego z kandydatów do Sejmu.

Właściciel banerów sprawy nie chce komentować. Sprawa również nie trafiła na policję, choć, jak by nie było, doszło do zniszczenia czyjegoś mienia. Pociesza jednak postawa większości mieszkańców którzy w jeden sposób komentują zajście:

- Nie każdego kandydata, każdego ugrupowanie polityczne trzeba kochać, ale aby dać temu wyraz, należy wziąć udział w wyborach – mówią pytani przez nas wyborcy.

Na szczęście o tym, kto zasiądzie w sejmowych ławach zadecydują właśnie głosy oddane w demokratycznych wyborach, a nie chuligańskie wybryki niedojrzałych politycznie osobników.

asdasdasdasdas