Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 15 październik 2015 14:23

Góry chronią powiat przed imigrantami

Radni z powiatu suskiego zapoznali się z informacją służb dotyczącą problemu napływu imigrantów. Uspokajają mieszkańców.

 

Wszyscy ci, którzy obawiają się napływu uchodźców na teren powiatu, mogą spać spokojnie. Tak przynajmniej wynika z informacji m .in. służb granicznych przekazanych radnym powiatowym.


- Okazuje się, że nikt do nas się nie wybiera - powiedział Stanisław Czernik, przewodniczący komisji Drogownictwa, Porządku Publicznego i Transportu. - Co więcej chronią nas góry. Uchodźcy nie bardzo chcą je pokonywać. Owszem, w Chyżnem były próby wwiezienia imigrantów do Polski, ale zostały one udaremnione.


- Prawdopodobnie plotką okazały się też informacje, jakoby w jednej z miejscowości w naszym powiecie czekały miejsca dla imigrantów - dodał przewodniczący.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatGóry chronią powiat przed imigrantami