Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 03 listopad 2015 07:35

Starostwo z nowym regulaminem

Napisał

Władze powiatu suskiego zdecydowały się na zmianę regulaminu organizacyjnego starostwa. Ma to doprowadzić m.in. do obniżania kosztów.

Pracownicy suskiego starostwa powiatowego będą pracować wedle nowego regulaminu.

- Ten stary, obowiązujący jeszcze do 31 grudnia 2015 r regulamin, został ustanowiony w 2007 roku – wyjaśnia Józef Bałos, starostwa suski. -  Konieczność jego zmiany podyktowana była dostosowaniem struktury organizacyjnej urzędu do obowiązujących norm prawnych i funkcjonalności. 

Zaznacza, że pod uwagę wzięto również wyniki audytu zatrudnienia przeprowadzonego w roku bieżącym, w którym m.in. rekomendowano przeanalizowanie zapisów regulaminu organizacyjnego starostwa i dostosowanie go do celów i zadań realizowanych przez poszczególne komórki organizacyjne. 

- Wprowadzone zmiany polegały głównie na przedefiniowaniu zakresów działania poszczególnych komórek organizacyjnych starostwa, a także włączeniu niektórych samodzielnych stanowisk i biur w struktury nowych wydziałów obejmujących swoim zakresem szersze spektrum zadań – mówi Bałos.

Starosta zapewnia, że nowa organizacja urzędu wpłynie na poprawę efektywności pracy starostwa i obniżenie kosztów jego funkcjonowania.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatStarostwo z nowym regulaminem