Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 05 listopad 2015 22:54

XIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki I Literacki „O autentyczną wiarę” i „O ludzkie serce człowieka”

Już po raz dziesiąty uczniowie Gimnazjum w Zembrzycach brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim i Literackim im. Ks. Kan. Józefa Jamroza Kapłana Męczennika  „O autentyczna wiarę” i „O ludzkie serce człowieka” w Mszanie Dolnej. Finał konkursu miał miejsce w niedzielę 18 października 2015 roku w sali kina „Luboń”. Upamiętnia on Ks. Kan. Józefa Jamroza, bestialsko zamordowanego w nocy z 10/11 grudnia 2001 roku, w Jelczu – Laskowicach w diecezji wrocławskiej.

 

            W konkursie I nagrodę specjalną otrzymała Natalia Talaga. I nagrody uzyskali: Tomasz Listwan, Kacper Talaga, Szymon Lenik, II – Patrycja Kitka, Kamil Traczyk, Natalia Maciążka, Natalia Matuszyk, zaś III – Krzysztof Łach i Daniel Motejadded. Wyróżniono: Wiktorię Listwan, Edytę Brańkę oraz Annę Marek. Opiekun uczniów mgr Kazimierz Surzyn został laureatem: I nagrody specjalnej w kategorii „Poezja”, I nagrody specjalnej w kategorii: „Poezja gwarowa”, a także I nagrody specjalnej w kategorii „Wspomnienia – Świadectwa”.

            Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców , a w szczególności P. Marii Karcz za sfinansowanie uczniom kosztów podróży do Mszany Dolnej.

 

                                                                                               Kazimierz Surzyn

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatXIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki I Literacki „O autentyczną wiarę” i „O ludzkie serce człowieka”