Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 10 listopad 2015 08:59

Zbadają, czy turyści są zadowoleni

Napisał

Lokalna Grupa Działania „Podbabiogórze” rozpoczęła akcję ankietową dotyczącą ruchu turystycznego na terenie powiatu suskiego.

Nie tylko hotelarze i gastronauci, ale urzędnicy i zwykli mieszkańcy turystycznych miejscowości spod babiej Góry zostaną ocenione przez turystów. Odbędzie się to za sprawą ankiet. Badania zorganizowane przez LGD „Podbabiogórze” dotyczą bowiem ruchu turystycznego na obszarze gmin powiatu suskiego wchodzących w skład Lokalnej Grupy Działania. Turyści, którzy zdecydują się a wypełnienie anonimowej ankiety, odpowiedzą m.in. na pytania dotyczące długości pobytu, najważniejszych atrakcji, skąd czerpią wiedzę o nich i o regionie a także ocenią m.in. transport w powiecie, bazę gastronomiczną i noclegową czy też wypowiedzą się na temat czystości w suskich gminach.

A wszystko to po to, by...

- Poznać opinię zarówno o naszym regionie, jak i o naszej ofercie turystycznej przyjeżdżających na Podbabiogórze turystów i gości – wyjaśnia Danuta Kawa, prezes Stowarzyszenia LGD.

 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatZbadają, czy turyści są zadowoleni