Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 17 listopad 2015 20:48

Uwaga. Może silnie powiać

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy wydał komunikat ostrzegający o możliwości wystąpienia silnego wiatru.

 

Ostrzeżenie dotyczy województwa małopolskiego i obowiązuje – póki co – do czwartkowego ranka. Według synoptyków z IMGW- PIB w kresie tym prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 80 km/h, z południowego zachodu i zachodu. 

W skali zagrożeń ostrzeżenie to dostało 1 stopień. A to oznacza, że przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować szkody materialne, możliwe zagrożenie życia. 

- Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne – zaznaczają meteorolodzy. - Zalecana jest ostrożność, śedzenie komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

 

HomeWydarzeniaPowiatUwaga. Może silnie powiać