Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
piątek, 11 grudzień 2015 19:30

IX OGÓLNOPOLSKA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI !

Napisał

W dniach 11 i 12 grudnia, w piątek i w sobotę krakowska Caritas przeprowadza dziewiątą przedświąteczną zbiórkę żywności pod hasłem „Tak, POMAGAM!".

Podczas zbiórki, która zostanie przeprowadzona w ponad 130 sklepach na terenie archidiecezji krakowskiej, wolontariusze Caritas będą zbierać artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia, z których przygotowane zostaną świąteczne paczki dla osób ubogich.

Przedmiotem zbiórki są artykuły o długim terminie przydatności do spożycia, takie jak mleko, mąka, cukier, makaron, ryż, płatki kukurydziane, herbata, słodycze, konserwy mięsne i rybne, a także środki czystości.

Paczki żywnościowe z artykułami spożywczymi trafią do rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej, znajdujących się pod opieką Punktu Socjalnego Caritas lub zespołów parafialnych.

Prosimy: widząc w piątek lub sobotę w sklepie wolontariuszy w koszulkach z logo Caritas pamiętaj, żeby wrzucić coś do kosza na pomoc dla tych, którym ciężko zrobić świąteczne zakupy.

Lista sklepów, w których przeprowadzana jest akcja:

„Carrefour Express”, Budzów 

„Biedronka”, Sucha Beskidzka

„Delikatesy Centrum”, Sucha Beskidzka

„Tesco”, ul.Handlowa, Sucha Beskidzka

„Sużyw”, ul.Nad Skawą 4, Sucha Beskidzka

„Sużyw”, ul.Błądzonka 31, Sucha Beskidzka

„Intermarche”, Sucha Beskidzka

„Dyskont”, Zembrzyce

„Delikatesy Centrum”, Zembrzyce

„SPAR”, Stryszawa

asdasdasdasdas