Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 17 grudzień 2015 19:53

Suscy policjanci dostali świąteczne prezenty

Napisał

Stróże prawa spod Babiej Góry będą mogli dbać o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu suskiego za pomocą lepszego sprzętu.

 

Podarki, które na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia trafiły do Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej, to nie byle jakie prezenty. Funkcjonariusze cieszyć się bowiem mogą z czterech nowych pojazdów służbowych.

Uroczystości przekazania wartych w sumie niemal 225 tysięcy złotych radiowozów rozpoczęło podziękowanie inspektora Maryona, Komendanta suskiego garnizonu dla gmin, które ufundowały sztandar. Samorządy mają również swój udział w ufundowaniu dwóch oznakowanych radiowozów osobowych i jednego pojazdu osobowo – terenowego. Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, gmini Budzów Zawoja i Stryszawa a także Zembrzyce na ten cel przekazały w sumie 95 tysięcy złotych.

Do prezentów dołożyła się również Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie przekazując wart ponad 40 tysięcy złotych samochód marki Hyundai.

 

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatSuscy policjanci dostali świąteczne prezenty