Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 22 grudzień 2015 09:27

Głosujmy na naszych druhów!

Napisał

Rozpoczęło się głosowanie w ramach konkursu „Strażacy na medal”. Zwycięskie jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych trzymają środki na zakup sprzętu.

Organizatorzy konkursu „Strażacy na medal” przewidzieli nagrody dla trzech zwycięskich jednostek OSP. To akurat tyle, ile startuje z terenu powiatu suskiego. Chodzi o jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z Białki, Zembrzyc i Juszczyna.

Zwycięzcy otrzymają pieniądze na specjalistyczny sprzęt strażacki. Łączna pula nagród to 7500 zł.

Głosowanie za pomocą aplikacji na https://apps.facebook.com/strazacy_na_medal/ potrwa miesiąc od 21 grudnia 2015. Każdy użytkownik Facebooka może oddać łącznie trzy głosy w czasie trwania głosowania, ale tylko jeden głos może przypadać na to samo zgłoszenie.

Do finału przechodzi 10 zgłoszeń o największej liczbie głosów (posiadających jednak nie mniej niż 15 głosów), spośród których jury wybierze trzech zwycięzców.

 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatGłosujmy na naszych druhów!