Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 30 grudzień 2015 11:35

Gminy stawiają na pływanie

Napisał

Mieszkańcy Suchej Beskidzkiej nic, a Zembrzyc i okolic będą płacili mniej za wstęp na suska pływalnię.

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich miłośników pływania z terenu Suchej Beskidzkiej i Zembrzyc.

- Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka informuje mieszkańców Suchej Beskidzkiej, że w 2016 roku w Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej nadal realizowane będą programy „Pływanie dla zdrowia" oraz „Jesteśmy nadal aktywni" – czytamy w komunikacie suskiego magistratu.

Mieszkańcy Suchej z basenu korzystać będą mogli za darmo godzinę dziennie od poniedziałku do soboty: dzieci do lat 12, w tym dzieci do lat 7 wraz z rodzicem lub prawnym opiekunem. Z kolei emeryci i renciści od 4 stycznia 2016 roku do 16 grudnia 2016 roku w godzinach otwarcia obiektu.- Wstęp dla dzieci możliwy będzie za okazaniem legitymacji szkolnej. W przypadku dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do szkoły, za okazaniem dowodu tożsamości rodzica lub prawnego opiekuna. Emeryci i renciści popływają za okazaniem legitymacji emeryta/rencisty z dowodem tożsamości – wyjaśniają suscy urzędnicy.

Tymczasem w gminie Zembrzyce w przyszłym roku wszyscy mieszkańcy będą uprawnieni do niższej o 3 zł opłaty za pobyt na basenie w Suchej Beskidzkiej.

- Warunkiem skorzystania ze zniżki będzie okazanie dokumentu potwierdzającego fakt zameldowania na terenie Gminy Zembrzyce, a więc posiadanie dowodu osobistego, legitymacji lub innego dokumentu potwierdzającego zameldowanie na terenie naszej gminy – wyjaśniają gminni urzędnicy.

Tańsze bilety będą realizowane w ramach programu pn. „Razem spędzamy czas” finansowanego przez gminę Zembrzyce.

- Celem programu jest promowanie zdrowego stylu życia i wzmacnianie funkcji opiekuńczych poprzez wyjazdy na basen – dodają przedstawiciele zembrzyckiego urzędu. 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatGminy stawiają na pływanie