Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 28 styczeń 2016 20:06

Market wsparł rodziny zastępcze

BricoMarche przekazało 3,5 tysiąca na ce związane z opieką nad dziećmi.

 

W ostatnich miesiącach wiele się mówi o różnego rodzaju marketach, sklepach wielkopowierzchniowych i tym podobnych. Rzadko jednak w dyskusjach czy informacjach na ich temat przewija się pozahandlowa działalność „samów”. A ta nie ogranicza się tylko do dostarczaniu konsumentów pożądanych towarów.

Przykładem może być suski sklep BricoMarche. Przedstawiciele marketu – podobnie jak w roku poprzednim - podczas obrad sesji rady powiatu przekazali trzem zastępczym zawodowym rodzinom specjalistycznym czek na 3,5 tysiąca złotych. Środki te zostaną przeznaczone na wychowanie będących pod ich opieką podopiecznych.

Warto w tym momencie wspomnieć, że na terenie powiatu suskiego funkcjonuje ponad 60 rodzin zastępczych, w tym 9 zawodowych w tym 3 specjalistyczne. Uroczystość była więc okazją do złożenia wszystkim im podziękowań za opiekę, jaką otaczają opieką młodych mieszkańców powiatu.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatMarket wsparł rodziny zastępcze