Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 29 styczeń 2016 08:46

Powiat. Zbadają stan gospodarstw domowych

Do 10 lutego do naszego domu może zapukać ankieter Głównego Urzędu Statystycznego. Radzimy jak potwierdzić jego tożsamość.

 

Główny Urząd Statystyczny, zgodnie z programem badan statystycznych statystyki publicznej przeprowadza na terenie całego kraju statystyczne badania ankietowe. Badania realizowane są przy pomocy ankieterów i teleankieterów statystycznych.

- Za ich organizacje i realizacje na terenie województwa małopolskiego odpowiedzialny jest Urząd Statystyczny w Krakowie – poinformował Urząd Gminy w Budzowie.

Ja dowiadujemy się w GUS-ie, udział w badaniu będzie można wziąć poprzez rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 1-3 lutego 2016 r., oraz rozmowę z ankieterem w trakcie wywiadu bezpośredniego w dniach 1-10 lutego 2016 r.

Jak jednak mieć pewność, że osoba, która zapuka do naszych drzwi z ankietą, jest pracownikiem urzędu statystycznego a nie – dajmy na to – urzędnika udającym złodziejem? Jak podaje GUS, tożsamość teleankietera i ankietera można potwierdzić dzwoniąc na numer infolinii: 22 279 99 99 (opłata zgodnie z taryfą operatora, czynny w godzinach 8-18). 

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatPowiat. Zbadają stan gospodarstw domowych