Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 15 luty 2016 23:00

Zbigniew Maryon pożegnał się z jednostką

Zbigniew Maryon pożegnał się z jednostką Grzegorz Wysmołek

Po ponad 10 latach pracy i dekadzie rządzenia z suską Komendą Powiatową Policji pożegnał się jej komendant Zbigniew Maryon. 

 

Za zaproszenie komendanta w uroczystości wzięli udział starosta suski Józef Bałos, a także burmistrzowie i wójtowie gmin z powiatu suskiego. Nie zabrakło szefów instytucji, z którymi na co dzień mniej lub bardziej współpracuje policja. Zbigniew Maryon z honorami pożegnał się również ze sztandarem jednostki. 

Zbigniew Maryon trafił do suskiej komendy w 2005 roku. Wcześniej pracował jako kierownik zespołu operacyjno-rozpoznawczego w sekcji kryminalnej andrychowskiego komisariatu, a następnie został komendantem komisariatu w Kalwarii Zebrzydowskiej. W Suchej początkowo był zastępcą komendanta powiatowego, a następnie pełnił obowiązki komendanta. Pełnoprawnym komendantem został po wygraniu konkursu na to stanowisko.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatZbigniew Maryon pożegnał się z jednostką