Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
wtorek, 23 luty 2016 10:43

Nowość w Polsce - World Lottery Club - jak to działa?

Napisał

To absolutna nowość w Polsce – platforma internetowa World Lottery Club, która jest jedną z najbardziej prestiżowych platform oferujących zakłady na wyniki w najpopularniejszych loteriach i grach liczbowych z całego świata. Dostajemy możliwość obstawiana wyników w takich loteriach jak między innymi amerykański Power Ball i Mega Millions oraz europejskie Eurojackpot i Euromillions, w których nagrody sięgają niewyobrażalnych kwot. Jest też oczywiście możliwość obstawiania przez internet w polskie Lotto.

Mawia się, że aby wygrywać, trzeba grać. Nie ma w tym powiedzeniu ani grama przesady. Gry liczbowe, takie jak znane wszystkim nam Lotto, kuszą niemal każdego dnia wielkimi pieniędzmi, które pomogą w spełnieniu marzeń.

Podobnych loterii do Lotto, na świecie, jest całe mnóstwo. Niestety, jeszcze do niedawna były dla nas całkowicie niedostępne. Teraz to się zmieniło, dzięki platformie World Lottery Club. Jednak czym tak naprawdę jest World Lottery Club, jak działa i czy jest bezpieczne? Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Czym jest World Lottery Club? To szansa na zdobycie wielkich pieniędzy?

World Lottery Club to jedna z najbardziej znanych platform, które oferują udział w najpopularniejszych międzynarodowych loteriach. Dzięki niej, ludzie z całego świata, mogą grać w takie gry jak EuroMillions, EuroJackpot, Mega Millions i Powerball, w których główne wygrane sięgają nawet setek milionów dolarów. Istnieje również możliwość gry w polskie Lotto.

 

 

 

World Lottery Club to marka należąca do firmy Annexio Limited T/A , która swoją główną siedzibę ma w Wielkiej Brytanii. Platforma od początku swojego powstania zdobyła wielu fanów i dziś cieszy się wielką popularnością na całym świecie. Użytkownicy zachwalają łatwość obsługi, różnorodność wyboru gier liczbowych i bezpieczeństwo. Polska premiera była jedynie kwestią czasu i odbyła się pod koniec ubiegłego roku.

Dzięki tej platformie, dostajemy możliwość obstawiana wyników w międzynarodowych loteriach, bez potrzeby fizycznego bycia w kraju, w którym się te gry odbywają. Wszystko sprawnie, wygodnie, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu – zapewniają twórcy. Jak wygrać? Wystarczy założyć bezpłatne konto i z łatwością kupimy los na interesujące nas losowanie.

Dzięki platformie zagramy między innymi w jedną z najpopularniejszych loterii na świecie –amerykański Powerball, która działa od 1988 i aktualnie sprzedawana jest w 45 stanach USA. Gra słynie z wysokich wygranych, które sięgają nawet miliardów dolarów.

 

Jak działa World Lottery Club? Każdy odnajdzie się tu bez trudu – recenzja platformy.

World Lottery Club to nic innego jak platforma oparta na stronie internetowej. Wystarczy wejść na stronę, przeczytać regulamin i założyć bezpłatne konto, aby mieć możliwość zagrania w gry liczbowe z całego świata.

Sama strona jest dość czytelna, nie znajdziemy na niej zbędnych paneli i mylących reklam. Poruszanie się po niej jest równie intuicyjne i każdy bez problemu powinien się na niej odnaleźć.  Dodatkowo, wszystko upraszcza polska wersja językowa oraz przejrzyste menu z kilkoma zakładkami do wyboru: „Graj” – tutaj znajdziemy listę dostępnych gier, „Info” – informacje o każdej z dostępnych gier, „Wyniki” – aktualne wyniki oraz „Faq” – najczęściej zadawane pytania.

Teraz można już rozpocząć grę. W tym celu należy kliknąć w zakładkę „Aktywne gry” w „Strefie członkowskiej”, a następnie wybrać grę i kliknąć przycisk „Zagraj teraz”. Wygrane losowania można sprawdzić w zakładce „Aktywne gry”. Wszystko jest co najmniej tak nieskomplikowane, jak zakup losu w kolekturze. Po wygraniu gry, musimy wybrać zestaw liczb, określić ilość losowań i nacisnąć na przycisk „Zagraj teraz”. Tu już w zasadzie koniec. Obsługa World Lottery Club sama sprawdza czy wybrane przez nas liczby są szczęśliwe, jeśli tak, otrzymamy powiadomienie e-mailem. Aby wypłacić wygraną na konto, wystarczy zalogować się do „Strefy członkowskiej” i w zakładce „Wygrane” wybrać opcję „Wypłać”. Wygraną powinniśmy zobaczyć na koncie po kilku dniach od wypłaty, a otrzymamy ją funtach szterlingach – należy się więc liczyć z tym, że nasz bank sam przewalutuje kwotę zgodnie z aktualnym kursem.

Równie proste, co nawigacja po stronie, jest założenie bezpłatnego konta. Aby to zrobić, należy kliknąć na zakładkę „Graj”, wybrać interesującą nas grę oraz interesujący nas los i kliknąć na przycisk „Zagraj teraz”, ukaże nam się strona rejestracyjna, na której należy wpisać swoje dane. Na początek polecamy przetestować swoje szczęście na polskim Lotto. World Lottery Club przygotował promocję dla początkujących, wystarczy zakupić dwa zakłady za 6 złotych, a dwa zakłady dostaniemy gratis.

Po rejestracji możemy oczekiwać powitalnego e-maila, który zaprowadzi nas prosto do strony logowania. Radzimy odczekać kilka minut, a jeżeli wiadomości dalej nie będzie, sprawdzić foldery ze spamem. Teraz pozostaje tylko formalność. Aby się zalogować, należy kliknąć na przycisk „Zaloguj się”, wpisać swój numer członkowski i hasło oraz potwierdzić logowanie. Prawda, że proste?

 

Teraz można już rozpocząć grę. W tym celu należy kliknąć w zakładkę„Aktywne gry” w„Strefie członkowskiej”, a następnie wybrać grę i kliknąć przycisk „Zagraj teraz”. Wygrane losowania można sprawdzić w zakładce „Aktywne gry”. Wszystko jest co najmniej tak nieskomplikowane, jak zakup losu w kolekturze. Po wygraniu gry, musimy wybrać zestaw liczb, określić ilość losowań i nacisnąć na przycisk „Zagraj teraz”. Tu już w zasadzie koniec. Obsługa World Lottery Club sama sprawdza czy wybrane przez nas liczby są szczęśliwe, jeśli tak, otrzymamy powiadomienie e-mailem. Aby wypłacić wygraną na konto, wystarczy zalogować się do „Strefy członkowskiej” i w zakładce „Wygrane” wybrać opcję „Wypłać”. Wygraną powinniśmy zobaczyć na koncie po kilku dniach od wypłaty, a otrzymamy ją funtach szterlingach – należy się więc liczyć z tym, że nasz bank sam przewalutuje kwotę zgodnie z aktualnym kursem.

Przed rozpoczęciem gry i założeniem konta, radzimy szczegółowo zapoznać się z regulaminem. Należy też dodać, że Annexio Limited T/A Wolrd Lottery Club nie prowadzi loterii. Członkowie jedynie obstawiają zakłady na wyniki międzynarodowych loterii. Oficjalne kupony i ubezpieczenia są zakupione na podstawie zakładów postawionych w taki sposób, że wszystkie wygrane są równe wygranym w loteriach.

 

Dlaczego warto kupować losy na World Lottery Club? Czy to bezpieczne?

Gry liczbowe kuszą wielkimi wygranymi i perspektywą beztroskiego życia. Szczęśliwych przypadków nie trzeba szukać daleko. To nie mit. Ludzie wygrywają. Tylko dlaczego warto kupić los właśnie poprzez World Lottery Club?

Po pierwsze – wygoda. Platforma daje nam możliwość zakupu losu przez internet, bez wychodzenia z domu. W ten sposób oszczędzamy cenny czas. Jest to również bardzo wygodne rozwiązanie. Los możemy kupić w każdym momencie, w czasie wolnym, czy w pracy, na tablecie, na smartfonie, na komputerze stacjonarnym.

Po drugie – wiele możliwości. Członkowie klubu otrzymują dostęp do wielu, najpopularniejszych gier losowych z całego świata. Już nie trzeba ograniczać się tylko do polskiego Lotto. Zyskamy dostęp do gry w znane loterie, takie jak MegaMillions i Powerball, w których nagrody główne w kumulacji sięgają miliardów dolarów, tutaj warto wspomnieć, że 2012 w loterii MegaMillions, jedynie trzech graczy trafiło szczęśliwe liczby i tym samym, podzieli się niewyobrażalną kwotą w wysokości 656 milionów dolarów amerykańskich.

Początek 2016 roku był jeszcze szczęśliwszy. Pobito wtedy światowy rekord wygranych w grach liczbowych. Zawrotną sumą 1,586 miliarda dolarów podzielili się posiadacze trzech zwycięskich kuponów. Kupony nabyto na Florydzie, w Kalifornii i w Tennessee

Po trzecie – to bezpieczne. Zapewne każdy, kto ma podać numer karty kredytowej i konta w internecie czuje pewien dyskomfort. W przypadku World Lottery Club, jest to zbędne. Te dane potrzebne są jedynie do wypłacania prowizji i wpłacania wygranych na konto. Twórcy platformy zapewniają również, że strona internetowa jest dobrze szyfrowana i nie musimy obawiać się o kradzież danych osobowych. World Lottery Club to pewna platforma, najlepszych czego dowodem jest posiadana licencja wydana przez Komisję Nadzoru Hazardu na Wyspie Man (the Isle of Man Gambling Supervision Commission) oraz setki tysiące zadowolonych członków z całego świata.

World Lottery Club to interesująca, łatwa w obsłudze i bezpieczna platforma, która da nam możliwość zdobycia wielkich pieniędzy. Przed rejestracją, radzimy jednak zapoznać się z regulaminem.

Więcej informacji na stronie World Lottery Club na Facebooku - https://www.facebook.com/wlcpolska

 

 

asdasdasdasdas