Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 30 marzec 2016 14:31

Dla kogo część z 6 milionów złotych?

Napisał

Władze Małopolski w ręce Małopolan oddali 6 milionów złotych. Warto powalczyć o wykorzystanie środków z puli małopolskiego budżetu obywatelskiego.

W roku 2016 Samorząd Województwa Małopolskiego po raz pierwszy wprowadza budżet obywatelski na poziomie regionalnym. Jak zaznacza marszałek Jacek Krupa w liście do samorządowców, jest to pionierskie w Polsce przedsięwzięcie na tak szeroką skalę.

Marszałek poinformował, że w ramach działań przybliżających cel i zasady akcji przewidziane zostały spotkania informacyjne w mieszkańcami Małopolski. W Suchej Beskidzkiej takie odbędzie się 25 kwietnia o godzinie  14:00 przy  ul. Zamkowej 1 w Muzeum Miejskim Zamek w Suchej Beskidzkiej na sali Rycerskiej. 

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatDla kogo część z 6 milionów złotych?