Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 31 marzec 2016 20:23

Radni pożegnali inspektora Zbigniewa Mayrona

Były szef suskiej policji podziękował za 11 lat współpracy z miejscowymi samorządowcami.

- Jesteśmy wdzięczni za wzorową współpracę – powiedział podczas uroczystości Ryszard Hadka, przewodniczący rady powiatu suskiego. - Pan komendant pracował przez wiele lat dla bezpieczeństwa mieszkańców powiatu suskiego. Był doceniany przez mieszkańców wszystkich gmin. Za pracę dziękujemy.

Inspektor Zbigniew Mayron, żegnając się z radnymi stwierdził, że stan bezpieczeństwa w powiecie na koniec swej służby ocenia jako dobry.

- To był zaszczyt współpracować z rada powiatu przez te 11 lat – zaznaczył. - Dzięki pomocy radnych udało się zrealizować wiele inwestycji, nie tylko w Komendzie Powiatowej Policji w w Suchej Beskidzkiej, ale i w komisariatach. Ważne też było dobre słowo i wsparcie. Życzę radnym dużo zdrowia, by nadal mogli skutecznie służyć dla dobra powiatu i jego mieszkańców.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatRadni pożegnali inspektora Zbigniewa Mayrona