Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 12 kwiecień 2016 12:41

Castingi na Miss World Poland 2016! Zgłoś się!

Napisał

Serdecznie zapraszamy wszystkie piękne dziewczyny do udziału w castingu prestiżowego konkursu Miss World Poland 2016. Po raz pierwszy w Małopolsce! Miss World Poland to jedyna droga do uczestnictwa w światowym finale tego konkursu. Przyjdź i rozpocznij światową przygodę w konkursie piękności. Zapraszamy!

W związku z tym w naszym województwie odbędzie się sporo castingów do Miss World Poland 2016. Pierwsze trzy już niebawem w naszym regionie.

9 kwietnia (sobota),  godz. 12.00,  Zakopane, Hotel Mercure Kasprowy, ul. Szymaszkowa

16 kwietnia (sobota),godz. 12.00, Nowy Targ, klub ADHD, ul. Rynek 6,

23 kwietnia (sobota), godz. 12.00, Sucha Beskidzka, Hotel – Restauracja „Kasper Suski”- Zamek, ul. Zamkowa 1

 

Główne wymagania, które musi spełnić kandydatka do tytułu Miss World Poland 2016 to obywatelstwo lub narodowość polska, bezdzietna panna, wiek 18-24 lata (przyjmuje się, że do ostatniego dnia roku kalendarzowego, w którym kandydatka bierze udział w konkursie nie może przekroczyć 24 roku życia), brak na ciele tatuaży i widocznych blizn, wzrost powyżej 170 cm, nieposzlakowana opinia i nienaganna prezentacja oraz proporcjonalna sylwetka.

 

Na casting należy przyjść w stroju podkreślającym sylwetkę, w szpilkach, z lekkim makijażem. Trzeba zabrać ze sobą dokument tożsamości i znać swoje wymiary.

Wyłonione dziewczyny z Małopolski wezmą udział w wojewódzkim etapie konkursu Miss World Poland, a laureatka awansuje do ogólnopolskiego finału.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatCastingi na Miss World Poland 2016! Zgłoś się!