Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 13 kwiecień 2016 23:34

Zdolność kredytową sprawdzisz internetowo

Napisał

Przedsiębiorcy, zwłaszcza ci najmniejsi, rzadko korzystają z ofert kredytowych banków. Niskie zainteresowanie tymi produktami nie jest spowodowane brakiem potrzeb godnych finansowego wsparcia, bynajmniej. Odstrasza ich długa procedura, stosy dokumentów, które trzeba przedłożyć kredytodawcy oraz niepewność, co do własnej zdolności kredytowej. Czy może być inaczej?

Odpowiedzią na to pytanie jest innowacyjny produkt Idea Banku. Wielu przedsiębiorców, przyzwyczajonych raczej do rzucania im kłód pod nogi, niż wyciągniętej pomocnej dłoni, może być mile zaskoczonych propozycją finansistów. Kredyt dostępny praktycznie od ręki, który wyratuje z opresji, gdy kontrahent spóźnia się z zapłatą za fakturę, to idealne rozwiązanie. Taki właśnie jest Obrotomierz.

Obrotomierz to kredyt online, udzielany jest w kilka minut, a jego wysokość może sięgać nawet 300 tys. zł. Co ważniejsze, do uzyskania kredytu, nie potrzeba żadnych dokumentów, a jedynie wniosek wypełniony i przesłany drogą internetową. Bank ocenia zdolność kredytową na podstawie historii operacji na koncie z ostatnich 6 miesięcy, a środki finansowe udostępnia w 1 dzień.

Produkt Idea Banku jest atrakcyjny pod wieloma innymi względami. Wraz z Obrotomierzem, udostępniane są też inne kredyty, np. limit na rachunku bieżącym, czy kredyt inwestycyjny. Uzupełnieniem oferty jest karta kredytowa, ceniona nie tylko jako metoda na uzyskanie dodatkowych funduszy, ale jako środek, w wielu przypadkach konieczny, by dokonać płatności w internecie.

Kredytobiorca staje się właścicielem rachunku oraz karty debetowej. Można się nią posłużyć, by wypłacać i wpłacać środki na konto. Ponadto, może on korzystać z usług unikalnych na naszym rynku, które znacząco ułatwiają życie właścicielom firm. Do nich należą m. in. mobilne wpłatomaty, które przyjeżdżają po utarg o ustalonej porze. Dzięki temu, zarobiona gotówka zostaje bezpiecznie przemieszczona na konto przedsiębiorcy. Poza bezpieczeństwem, ta usługa zapewnia niezwykłą oszczędność czasu.

Pozostając przy płatnościach, warto wspomnieć, że Idea Bank proponuje swoim klientom, posiadaczom konta Firma to ja, wprowadzenie do firm terminali płatniczych. Obecnie coraz mniej osób posługuje się gotówką, bank natomiast jako istotny na rynku podmiot wynegocjował z dostawcami bardzo korzystne warunki, niedostępne w zwykłej ofercie rynkowej.

Innym udogodnieniem jest elektroniczna bankowość, która poza obsługą rachunku, umożliwia fakturowanie sprzedaży, czy przechowywanie dokumentów w elektronicznym sejfie. Bezpieczny sejf to bardzo interesująca propozycja, zważywszy na konieczność ochrony danych osobowych kontrahentów, czy klientów. Istotne jest, że dostęp do tych narzędzi jest nieograniczony czasowo, ani ze względu na lokalizację. W każdym miejscu, gdzie dostępny jest internet, można z nich korzystać.

Wyjątkowość oferty kredytowej Idea Banku polega na dostarczeniu klientowi o wiele większych korzyści, niż ten się tego spodziewa. To duży plus dla marki. Plus tym większy, że większość przedsiębiorców nie liczy na aż tak rozwinięte standardy obsługi.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatZdolność kredytową sprawdzisz internetowo