Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 15 kwiecień 2016 10:59

Zembrzyce jednak bez Włochów

Napisał
Zembrzyce jednak bez Włochów Facebook. Światowe Dni Młodzieży

Jak dowiedział się portal sucha24.pl, w czasie Światowych Dni Młodzieży na terenie dekanatu modlić się mają młodzi pielgrzymi z co najmniej dwóch krajów.

Jedną z tych nacji są oczywiście pątnicy z Polski. Drugą Włosi. Młodzi chrześcijanie z półwyspu Apenińskiego jednak – wbrew pierwszym zapowiedziom – nie zamieszkają na terenie gminy Zembrzyce.  Młodzieży w gminie w czasie lipcowego wydarzenia nie zabraknie. Polscy pielgrzymi zamieszkają w Zembrzycach i w Tarnawie Dolnej. Zembrzyce też wybrano na jedno z miejsc katechez w czasie ŚDM. 

Włosi natomiast zamieszkają w innych rejonach dekanatu suskiego. Oni na modlitewnych spotkaniach mają się spotykać się na suskiej targowicy.

 
 
asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatZembrzyce jednak bez Włochów