Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 18 kwiecień 2016 22:02

„Wybiegane ścieżki naszych ziomków – Częstochowa”

Napisał

W sobotę 9. kwietnia br.  odbył się  8. Bieg Częstochowski. Podobnie jak wszystkie poprzednie edycje, tak i ta okazała się organizacyjnym i sportowym sukcesem.

Mimo rosnącej ilości podobnych imprez w całym kraju, wydarzenie organizowane przez Klub Ludzi Aktywnych Zabiegani osiągnęło wysoką frekwencję. Na starcie spotkało się prawie 1300 biegaczy z różnych zakątków Polski. Z pewnością uczestników byłoby więcej gdyby nie pogoda. Deszczowa aura nie popsuła fantastycznej i niepowtarzalnej atmosfery Biegu Częstochowskiego.

Wśród startujących znalazł się również Mariusz Majkrzak-  mieszkaniec Suchej Beskidzkiej.

A oto jego co nam powiedział: - 8. Bieg Częstochowski mimo padającego deszczu i wiejącego wiatru  był wspaniale przygotowany. Na trasie były dwa punkty odżywcze, trasa zabezpieczona na wysokim poziomie. Biegłem razem z fundacją ''BIEGNE ODCZAROWAĆ RAKA''. Mimo tych niesprzyjających warunków atmosferycznych ukończyłem bieg z czasem  00:53:23 .To jest dopiero początek sezonu".

Mariuszowi i innym biegaczom  z naszego powiatu życzymy dalszych sukcesów.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiat„Wybiegane ścieżki naszych ziomków – Częstochowa”