Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 03 czerwiec 2016 08:51

Uwaga! Znów zagrzmi w górach!

Synoptycy ostrzegają przed trudnymi warunkami, które mogą panować w górach.

Przed weekendowym wyjściem w góry warto dobrze zapoznać się z aktualną prognozą pogody sytuacją panującą na szlakach. Synoptycy zapowiadają wystąpienie burz.

To, zwłaszcza na szczytach, bardzo niebezpieczne zjawisko. Tydzień temu jednego z turystów na Babiej Górze poraził piorun. Niestety ok. 40 letni mężczyzna zmarł w wyniku poniesionych obrażeń. 

Pracownicy Babiogórskiego Parku Narodowego nieustannie apelują do wszystkich wybierających się na szlaki o rozwagę i ostrożność szczególnie przy schodzeniu. Warunki pogodowe na Babiej Górze mogą bardzo szybko ulegać zmianie, dlatego też zawsze trzeba być przygotowanym na znaczne pogorszenie pogody (silny wiatr, niską temperaturę, obfite opady, ograniczoną widoczność, burze itp.)

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatUwaga! Znów zagrzmi w górach!