Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 23 styczeń 2017 12:14

Targi turystyczne w Berlinie czekają na Ciebie

To nielada gratka dla wszystkich właścicieli firm działających w branży turystycznej z naszego regionu. Mogą zaprezentować się oni na jednych z największych międzynarodowych targów turystycznych w Berlinie. Jednak trzeba się spieszyć, ponieważ zgłoszenia przyjmowane są do 23 stycznia, czyli do dzisiaj. Warto jednak pościgać się z czasem, ponieważ Małopolska Organizacja Turystyczna pokrywa wszelkie koszty związane z ogranizacją stoiska.

Suskie starostwo powiatowe poinformowało na swojej stronie internetowej o możliwości udziału w dóch niezwykle ważnych w tej branży targach, czyli w Tour Salon w Poznaniu w dniach 17-19 luty 2017 r. oraz w ITB w Berlinie w dniach 8-12 marca 2017 r.

Wyjazd na te targi organizuje Małopolska Organizacja Turystyczna i w ramach projektu przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorców działających w zakresie turystyki i czasu wolnego poraz pierwszy finansuje stoiska wystawowe.

- Wszystkie wejściówki na targi i opłaty związane z utworzeniem i zorganizowaniem stoisk pokrywa MOT - informuje nas Alicja Wieczorkowska zajmująca się realizacją tego projaktu w MOT. Uczestnik musi tylko pokryć koszty dojazdu na miejsce. 

Jest to więc wyjątkowa okazja do zaprezentowania się na arenie międzynarodowej, jednak jak wyznaje pani Alicja nie otrzymała, żadnego zgłoszenia z powiatu suskiego. 

Jeżeli jednak będzie ktoś chcętny wziąć udziałw  tych wydarzeniach dzisiaj do godziny 16.00 musi złozyć odpowiednie dokumenty w siedzibie MOT w Krakowie.

Regulamin oraz potrzebne formularze zgłoszeniowe i załączniki są dostępne pod linkiem http://mot.krakow.pl/news,317.html. W razie pytań można dzwonić również na tel. 12 421 16 04, +48 694 029 372.

Projekt finansowany jest przez Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego 2014-2020, Oś priorytetowa 3 Przedsiębiorcza Małopolska, Działanie 3.3 Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki, Poddziałanie 3.3.1 Promocja Gospodarcza Małopolski.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatTargi turystyczne w Berlinie czekają na Ciebie