Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 23 styczeń 2017 12:35

Sami zdecydujcie, kto zasłużył na tę wygraną

Nasi koledzy po fachu z Gazety Krakowskiej organizują plebiscyt Osobowość Roku 2016. Poważna gazeta robi poważny plebiscyt, a tytuł osobowości roku będzie przyznawać aż w czerech kategoriach: działalność społeczna i charytatywna, kultura, samorząd i społeczeństwo lokalne oraz biznes.

Na łamach internetowych GK można znaleźć nominowane przez gazetę osoby z naszego powiatu. Niektóre nazwiska są ogromnym zaskoczeniem zapewne nawet dla samych nominowanych podobnie jak i niektóre uzasadnienia.

Niemniej jednak zachęcamy do udziału w plebiscycie, może są tam Wasi faworyci, których działalność zasłużyła na tę nagrodę. Jeżeli natomiast nie znajdziecie wśród tych nazwisk osoby, na którą chętnie oddacie swój głos, to sami  drodzy Czytelnicy możecie nominować kogoś, kto Waszym zdaniem na ten tytuł zasłużył.

Jak informuje GK nominacje Czytelników będą przyjmowane do 27 stycznia i będą podlegać akceptacji redakcji. Natomiast głosowanie potrwa do 10 lutego 2017 roku.

Wszystkie informacje, nominacje i zasady głosowania dostępne są  pod linkiem: http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyty/a/wybieramy-osobowosci-roku-2016-start-glosowania,11649090/

(tam)

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatSami zdecydujcie, kto zasłużył na tę wygraną