Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
środa, 22 marzec 2017 08:36

Pierwszy dzień WIOSNY pod znakiem pomocy

Napisał

Od 1 marca, przez cały miesiąc, policjanci z województwa małopolskiego włączają się do ogólnopolskiej akcji honorowego oddawania krwi pod nazwą „spoKREWnieni służbą”. 

21 marca, a więc w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej postanowili uczcić ten dzień przeprowadzając zbiórkę życiodajnego płynu. W budynku suskiej komendy Panie z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddział Terenowy w Suchej Beskidzkiej pobrały prawie 15000ml krwi. W sumie w akcji brały udział 33 osoby; policjanci, pracownicy cywilni oraz mieszkańcy powiatu suskiego.

Wszystkim tym, którzy zaangażowali się w akcję i postanowili dać cząstkę siebie, aby wspomóc innych,  serdecznie dziękujemy. Zapraszamy również chętnych do takiej pomocy do wspomnianego wyżej centrum krwiodawstwa, który mieści się w Szpitalu Rejonowym w Suchej Beskidzkiej, gdyż każda kropla krwi jest na wagę złota.

Galeria

asdasdasdasdas