Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 31 marzec 2017 16:03

Nadkomisarz Marcin Wiśniowski I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej

30 marca br. podczas uroczystej zbiórki Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinspektor dr Tomasz Miłkowski między innymi wręczył rozkazy personalne nowo powołanym komendantom małopolskiego Garnizonu Policji. Wśród nich znalazł się nadkomisarz Marcin Wiśniowski, który na wniosek Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej został z dniem 31 marca 2017r. powołany na stanowisko I Zastępcy.

Nadkomisarz Marcin Wiśniowski w dzień objęcia stanowiska został życzliwie przyjęty przez młodszego inspektora Dariusza Drobnego oraz  komendantów komisariatów i naczelników wydziałów suskiej Policji.

nadkom. Marcin Wiśniowski ma 37 lat. Jest absolwentem Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Służbę w Policji rozpoczął w 1999r. i do 2006 związany z bielską policją przechodząc szczeble w wydziale prewencji oraz w wydziale kryminalnym. W roku 2006 objął stanowisko specjalisty w Centralnym Biurze Śledczym Wydział w Bielsku-Białej. W roku 2010 został mianowany Zastępcą Komisariatu Policji w Kętach, w 2013 rozpoczął pracę w Komendzie Powiatowej Policjiu w Oświęcimiu jako Naczelnik Wydziału Kryminalnego, a od stycznia 2016r. mianowano go I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach. Od dnia 31.03.2017 zajął stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatNadkomisarz Marcin Wiśniowski I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej