Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 20 kwiecień 2017 08:21

Szkolili się w legalnej ścince drzew

Napisał

Pracownicy Zakładów Usług Leśnych pracujących w Nadleśnictwie Sucha doskonalą swoje umiejętności. Szkolili się w zakresie „pozyskiwania drzew”.

W Nadleśnictwie Sucha zorganizowane zostało szkolenie dla pilarzy. Osoby zajmujące się tzw. pozyskiwaniem drewna zapoznały się przede wszystkim z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przyrody podczas pracy w lesie.

- Po części teoretycznej uczestnicy szkolenia przemieścili się na teren leśnictwa Stryszawa, gdzie została wykonana pokazowa ścinka drzew z omówieniem – relacjonuje Katarzyna Woźnica z Nadleśnictwa Sucha. -  W terenie zaprezentowany został również sprzęt do pracy w lesie oraz specjalistyczna odzież ochronna dla pilarzy.

Dodaje, że zarówno uczestnicy spotkania jak i jego organizatorzy pozytywnie ocenili przeprowadzone szkolenie i wyrazili wolę i potrzebę organizacji podobnych szkoleń.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatSzkolili się w legalnej ścince drzew