Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 26 kwiecień 2017 08:01

Oddasz papier, zyskasz drzewko

Napisał

Pracownicy suskich lasów już po raz czwarty będziemy wymieniać makulaturę na sadzonki drzew. Akcję zaplanowano na pierwszy dzień maja.

 

Po tym, jak na skutek zmian w prawie z początkiem roku w kraju doszło do masowej wycinki drzew, takie inicjatywy są szczególnie cenne. Nadleśnictwo Sucha zaprasza do wzięcia udziału w akcji "Drzewko za makulaturę".

- Zbiórka makulatury zostanie przeprowadzona na placu przy siedzibie Nadleśnictwa Sucha na ul. Zamkowej 7 1 maja w godzinach 9:00-12:00 – zachęcają leśnicy. – Za każde 5 kilogramów makulatury przekazujemy sadzonkę.

W tym roku pracownicy lasów do rozdania mają sadzonki następujących drzew: modrzew, świerk, jodła, dąb, lipa oraz czereśnia ptasia.

Dodatkowo w specjalnym namiocie leśnicy będą udzielać porad. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatOddasz papier, zyskasz drzewko