Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 27 kwiecień 2017 17:51

Nowoczesnym Impulsem przemkną torami regionu

Napisał

Z myślą o turystach wyjeżdżających w weekend majowy na Podhale, 29 kwietnia oraz 3 maja Koleje Małopolskie uruchomią dodatkowe pociągi przyspieszone na trasie Kraków Główny – Zakopane. 

 Kto chętny na podróż w Tatry w komfortowych warunkach, bez korków? Zatory na drogach zapewne tradycyjnie skutecznie uprzykrzą podróż wszystkim tym, którzy długi weekend zaplanowali w Zakopanem i okolicach. Dlatego warto skorzystać z oferty Kolei Małopolskich.

-  Nowoczesne Impulsy wojewódzkiej spółki zarówno 29 kwietnia jak i 3 maja pokonają trasę Kraków – Zakopane w obu kierunkach. Po drodze oprócz stacji Kraków Główny pociągi zatrzymają się na najważniejszych przystankach trasy – m.in. w Skawinie, Kalwarii Zebrzydowskiej, Lanckoronie, Suchej Beskidzkiej czy Nowym Targu – podało Biuro Prasowe UMWM. 

W najbliższą sobotę 29 kwietnia, o godzinie 7:36 ze stacji Kraków Główny w stronę Zakopanego  odjedzie nowoczesny pociąg Kolei Małopolskich wyposażony w bezprzewodowy internet i liczne udogodnienia dla pasażerów. Do stolicy Tatr dotrze równo po trzech godzinach – o 10:36. W drogę powrotną wyruszy jeszcze tego samego dnia o 16:00, a równo o 19:34 zakończy swój bieg w Krakowie.

 Koleje Małopolskie zadbały także o turystów, którzy po długim weekendzie chcą wrócić do swoich domów. 3 maja zaplanowano kursy: o 11:21 z Krakowa do Zakopanego (przyjazd 14:21),  oraz o 16:40 z Zakopanego do Krakowa (przyjazd 19:34). Tego dnia będzie to najszybsze połączenie kolejowe pomiędzy Zakopanem a Krakowem (2 godziny 54 minuty).

 

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatNowoczesnym Impulsem przemkną torami regionu