Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 27 kwiecień 2017 18:59

Uwaga! Może lać do końca miesiąca Wyróżniony

Napisał

Synoptycy zapowiadają trwająca kilka dni opady. Miejscami może spaść nawet 35 mm deszczu. Mogą wezbrać rzeki.

 Aura nie odpuszcza. Po niedawnym ostrzeżeniu o możliwości wystąpienia roztopów, opublikowano kolejne komunikat pogodowy, tym razem dotyczący deszczy. Największe opady mają wystąpić w piątek. Ulew spodziewać się można co najmniej do końca soboty.

- W związku z występującymi opadami deszczu, w zlewniach: Soły poniżej kaskady, Skawy, Raby, Dunajca, Ropy oraz na mniejszych, bezpośrednich dopływach Wisły na terenie województwa, prognozowane są wzrosty poziomu wody do strefy stanów wysokich, lokalnie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych – ostrzegają władze Zawoi w opublikowanym komunikacie.

 W ciągu drugiej doby, na skutek nadal prognozowanych opadów deszczu, punktowo, zwłaszcza w zlewniach: Skawy, Raby oraz Dunajca, mogą zostać przekroczone stany alarmowe.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatUwaga! Może lać do końca miesiąca