Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 01 maj 2014 11:21

Justyna Radwan – I Wicemiss Beskidów 2014. wideo

30 kwietnia 2014 r. w Bielskim Centrum Kultury odbyły się wybory Miss Beskidów 2014, Mistera Polski oraz Miss Południa Nastolatek.

 

18-letnia Karolina Trepka z Myszkowa, została wybrana Miss Beskidów 2014. Miss Południa Nastolatek 2014 jurorzy wybrali Marcelinę Ziętek z Cieszyna. Rafał Maślak z Poznania triumfował w wyborach Mistera Polski 2014.

 

W wyborach do Miss Beskidów startowały również trzy dziewczyny z powiatu suskiego:

Joanna Janus z Zembrzyc, Joanna Pająk z Białki i Justyna Radwan ze Skawicy.

Spośród naszych kandydatek największe uznanie jury zdobyła Justyna Radwan ze Skawicy, która została wybrana I Wicemiss  Beskidów 2014. Justyna oprócz tytułu I Wicemiss, otrzymała jeszcze tytuł: Miss Gracja oraz Miss Beauty.

Justyna Radwan (22 l.) Wzrost 173 cm. Mieszka w Skawicy. Uczęszcza do Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Swoją przyszłość wiąże z branżą modową. Ceni ciszę, spokój oraz przebywanie w samotności. Uwielbia marzyć i dąży do spełnienia marzeń. W życiu szuka inspiracji, nowych doświadczeń, dobrych ludzi oraz wyzwań.

 Serdecznie gratulujemy i trzymajmy kciuki za naszą kandydatkę, by znalazła się w finale Miss Polski 2014. 


Galeria zdjęć na naszym profilu facebook

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatJustyna Radwan – I Wicemiss Beskidów 2014. wideo