Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 08 maj 2014 16:54

Firma z Juszczyna na Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego

W przyszłym tygodniu, od 14 do 17 maja w Targach Kielce odbędzie się dwudziesta edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA. 

 

Firma Wibako Sp. z  o.o. z Juszczyna jako jedyna z naszego regionu zaprezentuje się na  Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA.


To największe i najbardziej prestiżowe spotkanie branży w Polsce i jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w Europie. W tegorocznej edycji targów swój udział zapowiedziały firmy z 21 krajów całego świata, które do Polski przywożą najnowsze rozwiązania technologiczne i innowacyjne produkty. Targi to także – oprócz kilkuset stoisk wystawców – także szereg ważnych konferencji i debat oraz miejsce szkoleń i warsztatów.

Na wszystkich, którzy od 14 do 17 maja odwiedzą Targi Kielce, czekają  między innymi widowiskowe zmagania operatorów maszyn budowlanych,  konkurs dla zwiedzających w którym można wygrać tablet Samsung Galaxy, wielki Rodzinny Piknik Rodzinny oraz spektakularne pokazy dynamiczne na poligonie o powierzchni 1.6 ha.

Cztery wystawy – AUTOSTRADA-POLSKA, MASZBUD, ROTRA oraz TRAFFIC-EXPO-TIL, obsługujące kompleksowo branżę budownictwa i infrastruktury drogowej w tym roku zaskoczą nową formułą i ciekawymi wydarzeniami towarzyszącymi.

Budownictwo to dynamika i ciągły ruch - w tym roku szczególny nacisk położony został na tzw. Show After Fair, czylipokazy ciężkiego sprzętu. Będą one towarzyszyć wystawcom  i zwiedzającym podczas wszystkich trzech targowych dni oraz 17 maja, w ramach trwających o jeden dzień dłużej targów MASZBUD.

W ramach MASZBUDU odbędzie się także Konkurs Operatorów Maszyn Budowlanych pod patronatem Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa. Serdecznie zapraszamy wszystkich posiadaczy uprawnień operatorskich klasy III do udziału w zmaganiach. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe – m.in. sprzęt AGD i RTV. Konkurs odbędzie się  15, 16 i 17 maja. Przygotowane konkurencje wymagają zarówno precyzji i techniki jak i szybkości – będzie przekłuwanie balonów specjalnym ostrym narzędziem umieszczonym w łyżce koparki, ustawianie pojemników z wodą tak, by nie uronić ani kropli czy też slalom na przygotowanej – niełatwej! – trasie. Emocje gwarantowane! Zachęcamy do udziału oraz do gorącego dopingu swoich zawodników.

Bezpłatne warsztaty i giełda pracy

Każdego dnia targów MASZBUD pod okiem doświadczonego technika będzie można przejść profesjonalny instruktaż użytkowania wytaczarek. Zaprasza na nie światowy lider w  produkcji przenośnych wytaczarko–napawarek Supercombinata  - włoska firma Elsa. Uczestnictwo w warsztatach poświadczone zostanie certyfikatem przygotowanym przez firmę.

Przez cztery targowe dni w pawilonie G będzie działała Giełda Ofert Pracy zarówno dla szukających zatrudnienia w branży budownictwa drogowego jak i dla firm, które oferują zatrudnienie. W czasie Giełdy będzie można zdobyć informacje na temat aktualnych ofert pracy, praktyk i staży oraz procesu rekrutacyjnego. Giełdę wspierać będą agencje pośrednictwa pracy - Startpraca.pl,  WEEGREE.COM  oraz ADECCO POLAND.

 

Konkurs dla zwiedzających

Sprzęt i materiały do budowy dróg, mostów, wiaduktów… elementy infrastruktury związanej z drogownictwem i użytkowaniem autostrad… maszyny i urządzenia do robót ziemnych, do produkcji i transportu betonu, żurawie, koparki, walce drogowe… widowiskowy konkurs dla operatorów maszyn budowlanych… dynamiczne pokazy ciężkiego sprzętu… warsztaty i konferencje… wsparcie najważniejszych instytucji branżowych w kraju…setki firm i tysiące zwiedzających… - to tylko niektóre z elementów największych i najważniejszych targów tej branży w Polsce.
Jak zmieścić to wszystko w JEDNYM zdaniu tak, by oddać dynamicznego ducha imprezy? Jak stworzyć hasło reklamowe, które celnie opisze atmosferę, zakres branżowy i ogrom naszych wystaw? Organizatorzy zapraszają wszystkich zwiedzających do wzięcia udziału w konkursie na hasło promujące kieleckie targi–  na zwycięzcę czeka tablet Samsung Galaxy.

17 maja – Wielki Piknik Rodzinny

 

Pierwsze w Polsce widowiskowe zmagania operatorów maszyn budowlanych, pokazy dynamiczne ciężkiego sprzętu, piłka nożna, zajęcia plastyczne i nagrody o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych- czyli dzień pełen wrażeń dla dorosłych i dzieci.

Show After Fair to propozycja Targów Kielce na rodzinny piknikw cieniu wielkich maszyn. Podczas finałowego dnia Międzynarodowych Targów Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD na wszystkich gości Targów czekają liczne atrakcje. Na najmłodszych gości czekają zabawy i konkursy - będzie można  m.in. wsiąść do koparki, pobawić się na zjeżdżalni i dmuchanym zamku,  a także pograć
w piłkę, czy zmierzyć się w konkursie i wygrać, m.in. bilety do Parku Rozrywki Sabat Krajno. O prawidłowy rozwój ruchowy i dobrą zabawę dzieci zadbają specjaliści
ze Szkółki Piłkarskiej SOCATOTS, wdrażający program zajęć ogólnorozwojowych rozwijający inteligencję ruchową najmłodszych. Na fanów zajęć plastycznych czekała będzie ścianka do kolorowania i możliwość pomalowania twarzy.

Wystawcy

KOPALNIE PORFIRU I DIABAZU Sp. z o.o.
LHOIST POLSKA Sp. z o.o.
Magna Tyres Poland Sp.z o.o.
NORDKALK SP. Z O.O.
Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa P.H.
TORUS M.JELEŃ SP.J.
TENCATE GEOSYNTHETICS POLAND SP. Z O.O.
WF PZL Zakład Doświadczalny Sp. z o.o.
SERAFIN P.U.H. Andrzej Serafin
WIBAKO SP. Z O.O.

DVS TRAX ELEKTRONIK Sp. J.
ABILUS GROUP SP. Z O.O.

 

HomeWydarzeniaPowiatFirma z Juszczyna na Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego