Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 20 maj 2014 10:50

Spotkanie informacyjne „Wystartuj przedsiębiorczo” w Suchej Beskidzkiej.

Napisał

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym z tematyki pozyskiwania, realizacji i rozliczania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich.

 

W Suchej Beskidzkiej spotkanie odbędzie się 27 maja na Zamku Suskim. 

Szczegółowe informacje w tym formularz rekrutacyjny na stronie www.fundusze.malopolska.pl (zakładka Szkolenia). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o dokonywanie wcześniejszej rejestracji. Spotkania obywają się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji.

 W wydarzeniu wziąć udział będą mogły wszystkie osoby zainteresowane jego tematyką, w szczególności osoby młode - w tym studenci małopolskich uczelni wyższych. Uczestnicy spotkania, w części warsztatowej, uzyskają informacje na temat zasad przygotowania, realizacji i zakończenia projektu dofinansowanego z UE. Będzie to omówienie procesu aplikowania o wsparcie oraz wyboru wniosków i podpisania umowy o dofinansowanie oraz przedstawienie najważniejszych zasad w realizacji projektu i rozliczania poszczególnych etapów przedsięwzięcia. Zaprezentowane zostaną także elementy kontroli projektu i zasady związane z trwałością projektu. Spotkanie będzie zawierało także elementy prezentacji dotyczące finansowych i pozafinansowych możliwości wsparcia przedsiębiorczości w Małopolsce.

Organizatorem spotkania jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Targu działający w strukturze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Współorganizatorami spotkań są Urząd Miasta w Suchej Beskidzkiej oraz Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa.

Spotkanie w Suchej Beskidzkiej: 27 maja 2014 (wtorek), godz. 10:00 – 14:00, Zamek Suski, Sala Rycerska, ul. Zamkowa 1, Sucha Beskidzka.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaPowiatSpotkanie informacyjne „Wystartuj przedsiębiorczo” w Suchej Beskidzkiej.